top html web site maker software

HOTEL RESORT LOVECKÁ BAŠTA

Vítáme Vás na strankách Hotel Resortu Lovecká Bašta. Byl vybudován v loveckém stylu, nacházející se v klidné lokalitě  a v těsné blízkosti přírodní rezervace Kuřidlo. Zde se nabízí možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku. V areálu nabízíme  návštěvníkům využití dětského hřiště,  tenisových kurtů,  privátního bazénu, sauny a venkovní terasy k relaxaci a odpočinku. K dispozici je uzavařené parkování omezeného počtu vozidel, které je zabezpečeno kamerovým systémem.

V našem Hotel Resortu Lovecká Bašta nabízíme tři typy pokojů

  • Standartní pokoje
  • Prémiové pokoje
  • Luxusní pokoje

Umístění těchto pokojů, je viz situační plánek níže..

A - pokoje 1,2,3 (pokoj standart) - v objektu restaurace

B - pokoje 4,5,6 (pokoj standart) - v těsné blízkosti restaurace

C - pokoje 7,8,9,10 (pokoj luxus) - nacházející se v parkové části areálu s možností využití tenisového kurtu, bazénu, sauny a venkovní terasy (v ceně ubytování)

D - apartmán 12 (pokoj premium) - nacházející se v parkové části areálu

E - pokoje 11,13  (pokoj premium) - nacházející se v parkové části areálu

Pokoje jsou vybaveny bary, TV, WIFI a klimatizací. Samozřejmostí je i denní pokojová služba. 

Součástí komplexu je i Restaurace Lovecká bašta,  nabízí evropskou i regionální kuchyni a speciality ze zvěřiny. V letních měsících nabízí venkovní posezení. Je vyhledávána pro bankety, oslavy, rauty, večírky a svatební hostiny (nabízíme svatební apartman). Pro větší a uzavřenou společnost Vám nabízíme využití našich  salonků. Salonky je možné využít i pro školení a konference (viz ceník)

FOTOGALERIE :